GREENCZECH ENERGY s.r.o.

Fotovoltaika od A do Z

 

Historie společnosti GREENCZECH ENERGY s.r.o. sahá až do roku 2009, kdy dnešní jednatelé založili tento projekt s cílem nabízet služby odborného poradenství v oblasti obnovitelných zdrojů energie.
Už od počátku našeho působení se snažíme šířit osvětu v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Našim cílem je dostat FVE do běžných domácností za co nejlepších podmínek. Pořízení fotovoltaické elektrárny, nebo tepelného čerpadla tak kromě šetření financí nabízí také aspekt ekologické šetrnosti.
Jsme součástí několika projektů a asociací na zlepšení přírodních podmínek v Česku. Vytvořili jsme projekt s názvem Vize zelenější Česko, kdy vysadíme strom za každých 1 kWp instalovaného výkonu. Kromě toho jsme součástí Solární asociace, Česká Fotovoltaické Asociace a podílíme se na zajímavých projektech, jako je například Ukliďme Česko. Jsme držiteli etalonu Stavíme podle zásad Solární asociace.

o nás

Naše projekty a spolupráce

Zde máte možnost nahlédnout do naší činnosti za období let 2021-2023. Jde o více jak 500 instalací fotovoltaických elektráren.