O nás

Greenczech Energy
fotovoltaické elektrárny na klíč

GREENCZECH ENERGY s.r.o.

Fotovoltaika od A do Z

Historie společnosti GREENCZECH ENERGY s.r.o. sahá až do roku 2009, kdy dnešní jednatelé založili tento projekt s cílem nabízet služby odborného poradenství v oblasti obnovitelných zdrojů energie.
Už od počátku našeho působení se snažíme šířit osvětu v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Našim cílem je dostat FVE do běžných domácností za co nejlepších podmínek. Pořízení fotovoltaické elektrárny, nebo tepelného čerpadla tak kromě šetření financí nabízí také aspekt ekologické šetrnosti.
Jsme součástí několika projektů a asociací na zlepšení přírodních podmínek v Česku. Vytvořili jsme projekt s názvem Vize zelenější Česko, kdy vysadíme strom za každých 1 kWp instalovaného výkonu. Kromě toho jsme součástí Solární asociace, Česká Fotovoltaické Asociace a podílíme se na zajímavých projektech, jako je například Ukliďme Česko. Jsme držiteli etalonu Stavíme podle zásad Solární asociace. 

o nás

Naše projekty a spolupráce

Vize zelenější Česko

Vysadíme strom za každý 1 kWp
instalovaného výkonu

V návaznosti na naše firemní vize o ochraně přírodních zdrojů jsme se rozhodli založit projekt Vize zelenější Česko. V rámci toho vysadíme strom za každý 1kWp instalovaného výkonu. Společně tak pomáháme znovu zalesnit lokality zasažené kůrovcovou kalamitou.

o nás, vize zelenější českoo nás, vize zelenější česko

Solární asociace

Společně na cestě za nezávislostí

Jsme členy Solární asociace, neziskové organizace, kde se společně podílíme na propagaci fotovoltaiky a solární energie v Česku. Mimo to jsme členy Cechu akumulace a fotovoltaiky (CAFT) a podporujeme projekt Ukliďme Česko.

Viessmann

Partnerství, které má smysl

Viessmann je výrobce tepelných čerpadel, od kterého odebíráme produkty a necháváme se pravidelně školit o novinkách v instalaci a servisu tepelných čerpadel. Technická kvalita produktů značky Viessmann a praktická kvalita našeho týmu zaručí profesionální realizaci vašich projektů.

,

Partneři